Zikmund František (Železnice 1893 - 1955 Praha)
Rybáři v přístavu, signováno vpravo dole F. Zikmund, olej/plátno, 52 x 66 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |